Temat: #KupSzalik
Wyświetl pojedynczy post
UcheJ
Senior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 22.02.2015, 16:12
tez kupilem jest w trakcie wysylki. Ja tylko od siebie dodam ze pochodze z Gor ale mieszkam obecnie pod Warszawa zachcam zadnego do zakupu i wsparcia naszego ukochanego klubu nawet jak jestes z wiochy na koncu swiata kup i ratuj Wisle! Pozdawiam, UcheJ
Odpowiedz cytując