|
tez kupilem jest w trakcie wysylki. Ja tylko od siebie dodam ze pochodze z Gor ale mieszkam obecnie pod Warszawa zachcam zadnego do zakupu i wsparcia naszego ukochanego klubu nawet jak jestes z wiochy na koncu swiata kup i ratuj Wisle! Pozdawiam, UcheJ
|