Temat: #KupSzalik
Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 22.02.2015, 11:51
OpEnTaNy napisał(a):Wyświetl post
AntyMod pokazowke zrobiłeś swoim wpisem .. wyjdź z domu bo Internet Ci nie sluzy
17 wpisow- w tym juz 2 Twoje- dodaj jeszcze kilka fotek - niech caly swiat wie ze kupiles szalik za 30 zl
Odpowiedz cytując