Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8759
Stary 22.02.2015, 01:44
obawiam sie ze Jaga to beda takie Janosiki - z WIELKIMI wygrywaja , ze slabymi daja dupy , obym sie mylil , mimo wszystkocieszy fakt ze ktokolwiek jeszcze ma nadzieje i goni LetFottballWin-ow
Odpowiedz cytując