|
Forma Jagi na prawdę imponuje. Nikt chyba się nie spodziewał ,że po tych dwóch meczach, będzie miała komplet punktów i tyle samo punktów co L. Śmiem twierdzić, że jutro L w Kielcach nie wygra.
Będzie ciekawie, już jest.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|