Temat
:
[21 kolejka] WISŁA Kraków - Pogoń Szczecin, 20 lutego godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
czechu
Senior Member
Od: 07.2013
Skąd: Reymonta 22
Offline
#
111
21.02.2015, 23:07
Najlepiej by było jakby Smuda zagrał na dwóch napastników, Brożka i Jankowskiego tak jak grał w Ruchu, wtedy by się okazało czy się przyda. Tak samo można ze Stępińskim.
czechu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do czechu
Znajdź inne posty napisane przez czechu