|
Chciałbym, żeby Smuda kiedyś pozwolił Jankowskiemu zagrać normalnie w ataku. Albo w dwójkę z Brożkiem, albo samemu. Ale bardziej podoba mi się opcja nr 1.
Jestem pewny, że to klasyczny napastnik, który marnuje się na skrzydle. Coś jak Branko Radovanović . Swoją drogą, chłop (Branko Radovanović ) jest bez klubu. Co prawda 34 lata, ale to tylko trzy lata więcej niż ma Paweł.
Wiem, że wszyscy jadą na tym forum po Jankesie jak po łysej kobyle, ale mam takie dziwne przeczucie, że pod innym trenerem niż Smuda, byłoby zupełnie inaczej.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|