Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 21.02.2015, 16:21
Co do samych przygotowań to jak szanuję Smude to warsztat NRD po prostu juz nie robi roboty. Można być wybieganym, ale jak do taktyki i ułożenia zespołu nie przykłada się dużego znaczenia to tak będzie.
Będą chłopaki biegać ,ale bez celu. O jakimkolwiek pomyślę na grę nie wspominając bo go już od dawna nie widać...

Co do naszych asów w pomocy. Przyjdą Jovic, którego Smuda szykuje podobno na prawą pomoc i Barentos na lewą i może nie zobaczymy już Jankowskiego czy Guły jako pseudo skrzydłowych.
Niby murzynki wczoraj mogły ten mecz wygrać,ale goście dalej grają nieprzewidywalnie.

Druga sprawa to jak najszybszy powrót Ostoji. Uryga ok może i sympatyczny,do tego Polak ale póki co to nie poziom na Wisłę.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 21.02.2015 o godz. 16:24.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując