|
Zostało już napisane - piłka grała zawodnikami. Dobrze, że obie drużyny do końca nie ogarniały. Mistrzem polowania został jednak Sadlok.
Frekwencja naprawde tragiczna. Aż żal patrzeć na puste trybuny, gdy klub boryka sie z problemami finansowymi. Trudno nawet wymyślić, co można zrobić, by to się zmieniło.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|