Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 21.02.2015, 16:16
Zostało już napisane - piłka grała zawodnikami. Dobrze, że obie drużyny do końca nie ogarniały. Mistrzem polowania został jednak Sadlok.

Frekwencja naprawde tragiczna. Aż żal patrzeć na puste trybuny, gdy klub boryka sie z problemami finansowymi. Trudno nawet wymyślić, co można zrobić, by to się zmieniło.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując