|
Jak dla mnie jedyny ratunek dla Pana Jankowskiego to przesunięcie go na obronę tak samo jak zrobiono Piszczka, sam Smuda mówi , że wystawia go bo chociaż walczy, to niech się obija w obronie, dobrze gra głową jest silny, ale ani szybkości ani dośrodkowania nic !!
|