Wyświetl pojedynczy post
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 21.02.2015, 14:39
Ogladałem jeszcze kilka razy sytuację po której straciliśmy bramkę...Sadlok fatalne podanie ale Uryga powinien spokojnie zdąrzyć do tej piłki a biegł jak czołg. Ciekawe kiedy wróci Stjepanović...Na bokach mimo wszystko wolę Sarkiego i Guerriera niż Jankowskiego i Boguskiego. Może jeszcze się rozkręcimy tej wiosny. Trzeba wierzyć ,że znów nadejdą lepsze dni.
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując