|
Ogladałem jeszcze kilka razy sytuację po której straciliśmy bramkę...Sadlok fatalne podanie ale Uryga powinien spokojnie zdąrzyć do tej piłki a biegł jak czołg. Ciekawe kiedy wróci Stjepanović...Na bokach mimo wszystko wolę Sarkiego i Guerriera niż Jankowskiego i Boguskiego. Może jeszcze się rozkręcimy tej wiosny. Trzeba wierzyć ,że znów nadejdą lepsze dni.
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|