Z perspektywy trybun:
- Jankowski - nie wiem, może on potrafi grać coś w piłkę, ale na pewno nie na tej pozycji, na której ustawia go Smuda. Nie ma z niego żadnego pożytku na boisku! Albo dać mu szansę na ataku albo niech nie gra wcale!
- Jak najszybciej pozbyć się dwóch gości z najniższym IQ w ekstraklasie. Tych z Haiti.
- Sędzia... ciągłe gwizdanie absurdalnych fauli na korzyść Pogoni.
- Stilić - super gwiazdka, która nie ruszy dupy ani do górnej piłki, ani nie pomoże w odbiorze. Jak tak to ma wyglądać to niech odejdzie już teraz.
- Błąd Sadloka - nie rozumiem jak można podawać piłkę w tą strefę boiska w ciemno.
- Frekwencja - GDZIE JESTEŚCIE KIBICE SUKCESU
