Wyświetl pojedynczy post
Patryk_185
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 21.02.2015, 12:58
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ehehe
no pewnie ze zagraliby lepiej
cała 11 złożna z Naszych złotych mistrzów ograłaby Pogon lekko 5-0
A kto mówi o całej "11" ? Ale jeżeli gramy piach to czemu nie dac szasny jednemu czy dwoch ? W....ia mnie gadanie Smudy że np. Piotrkowi Żemło brakuje doświadczenia a jak przyjdzie co do czego to i tak przesunie Dudke i jak ku.... on ma zdobyc to doswiadczenie ? Zagrał w każdym prawie sparingu w podstawym składzie przychodzi liga Guzmisc wylatuje za kartki i co ? Smuda prawdopodobnie wystawi Dudke o czym mowil na konferencji.

Nikt nie chce gram samymi juniorami ale jezeli ku... gramy piach to czemu nie sprobowac nowych rozwiazan ? Smuda niestety jest za bardzo przywiazany do nazwisk i woli kogos przestawic na zupelnie obca mu pozycje niz zaryzykowac. Patrz na Probierza ktory nie boi sie ostawic najlepszego strzelca a nie wmówisz mi że mają kadrę gorszą od nas. Czemu jezeli Semir gra piach to nie sprobuje Garguły na jego pozycji ?


Odpowiedz cytując