Wyświetl pojedynczy post
ulTraS
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2013
Skąd: małopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 21.02.2015, 12:54
Stilić dał wczoraj parę piłek, które powinny się zakończyć golami. Od razy mówię, że nie jestem jego sajko, ale wymagacie od niego cudów, podczas gdy reszta drużyny nie potrafi wymienić ze sobą 3 piłek. Lepiej sie przyzwyczajcie do takiej gry, bo z naszym trenejro lepiej nie będzie. Jeśli następny mecz znów zagramy z dwoma DP, to ja nie wiem.....
Odpowiedz cytując