|
Stilić dał wczoraj parę piłek, które powinny się zakończyć golami. Od razy mówię, że nie jestem jego sajko, ale wymagacie od niego cudów, podczas gdy reszta drużyny nie potrafi wymienić ze sobą 3 piłek. Lepiej sie przyzwyczajcie do takiej gry, bo z naszym trenejro lepiej nie będzie. Jeśli następny mecz znów zagramy z dwoma DP, to ja nie wiem.....
|