Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 21.02.2015, 12:33
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
a jak wam sie podobal wczoraj pan Semirek ? bozyszcze klubu i jak to okreslil ostatnio jeden sharks netowy NAJLEPSZY ROZGRYWAJACY LIGI wiem , wiem , ma chwilowy kryzys formy - chwilowy od lipca z wyjatkiem 3-4 meczy , ogolnie mega lipa w wykonaniu naszych gwiazdek - niestety tak bedzie do konca kotraktu pana Smudy .... przyzwyczajcie sie .....i niech mi ktos powie ze nasza wypozyczona mlodziez zagralaby gorsze dno niz Jankowski, Boguski, Stilic, Brozek , Stepinski .... zaczynam sie mocno obawiac o wynik derbow- czyli jedynego waznego meczu w tym sezonie
Najlepszy na boisku, miał kilka fantastycznych przebłysków, brakło tylko szczęścia przy ostatnich podaniach, żeby partnerzy je wykorzystali, ogólnie występ na duży plus.
Odpowiedz cytując