Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 21.02.2015, 12:33
ehehe
no pewnie ze zagraliby lepiej
cała 11 złożna z Naszych złotych mistrzów ograłaby Pogon lekko 5-0
ale że Smuda chce by klub upadł to wystawia najgorszych.
Na szczęście za rok, dwa przy dobrych wiatrach wyleci Smuda, wylecą Brożki, Semiry, Boguskie to będziesz waćpan cieszył swe oko grą wiślackich podopiecznych. Może nawet Mati Kowalski wróci na stopera, w końcu Głowacki nie będzie grał wiecznie. Moze na prawą uda się ściągnąć Rygielskiego, w końcu zdobywał mistrza ME z Wisła.
Trzeba zwolnić Smude, wywalic darmozjadów i grać nasza rewelacyjną młodzieżą. A kto za Smude ? Byle mówił po polsku, był tani, ekstentryczny i modnie sie ubierał zeby na ławce wyglądał jak trener.
A trenigi? Jeden ...., i tak 99% czytających nigdy zadnego treningu czy to Smudy czy Petrescu nie widziała....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując