Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 21.02.2015, 12:21
a jak wam sie podobal wczoraj pan Semirek ? bozyszcze klubu i jak to okreslil ostatnio jeden sharks netowy NAJLEPSZY ROZGRYWAJACY LIGI wiem , wiem , ma chwilowy kryzys formy - chwilowy od lipca z wyjatkiem 3-4 meczy , ogolnie mega lipa w wykonaniu naszych gwiazdek - niestety tak bedzie do konca kotraktu pana Smudy .... przyzwyczajcie sie .....i niech mi ktos powie ze nasza wypozyczona mlodziez zagralaby gorsze dno niz Jankowski, Boguski, Stilic, Brozek , Stepinski .... zaczynam sie mocno obawiac o wynik derbow- czyli jedynego waznego meczu w tym sezonie
Odpowiedz cytując