Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 21.02.2015, 11:24
to jest właśnie wk...jące, że pomimo tego iż gramy niesamowity piach to na ławce siedzi młodzież która nie wierze, że zagrałaby gorzej od takiego parodysty jak Jankowski, Sarki, Kaczor Donald... Guła na ławce też siedzi a wczoraj Semir po pierwszej połówce to na trybuny.
Odpowiedz cytując