Mati_ napisał(a):

|
Chyba widzieliśmy inne mecze. Po przerwie było jakieś zagrożenie bramkowe, w pierwszej połowie żadnego.
|
Pewnie dlatego do przerwy strzeliliśmy 1 bramkę, a po przerwie 0
W odniesieniu do tego co pisze PiVoSH - skoro Dudka może grać gdziekolwiek, to dlaczego Smuda nie wepchnie go na prawą obronę i da Burlidze pograć z przodu?
@PiVoSH - pytanie czy bardziej niż etatowe oglądanie tam Sarkiego?