Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.02.2015, 09:57
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Chyba widzieliśmy inne mecze. Po przerwie było jakieś zagrożenie bramkowe, w pierwszej połowie żadnego.
Pewnie dlatego do przerwy strzeliliśmy 1 bramkę, a po przerwie 0

W odniesieniu do tego co pisze PiVoSH - skoro Dudka może grać gdziekolwiek, to dlaczego Smuda nie wepchnie go na prawą obronę i da Burlidze pograć z przodu?

@PiVoSH - pytanie czy bardziej niż etatowe oglądanie tam Sarkiego?
Ostatnio edytowane przez d : 21.02.2015 o godz. 10:11.
Odpowiedz cytując