Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 21.02.2015, 00:34
force93TS napisał(a):Wyświetl post
jak by ktoś nie oglądał
https://www.youtube.com/watch?v=YmMwvxUb0ic
Po meczu nie winiłem Urygi za faul oceniając sytuację z perspektywy drugiej strony stadionu. Jednak po obejrzeniu skrótu widac wyrażnie, że faul był zupełnie bezsensowny, próba wślizgu bez oceny sytuacji gdzie zawodnik Pogonii nie byłby sam na sam.
W pierwszej połowie przysypiałem na stojąco ale to może spadające ciśnienie....
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując