|
Boże co za dno dna
Frekwencja; wstyd.9 tys ludzi,jak na Kraków, pińset rożnych miejscowości fc ,itd,Wstyd
Mecz;Wstyd ;Jak zawodnicy którzy nazywają się profesjonalistami,i cały tydzień nic nie robią tylko kopia na treningach do zeżygania tą piłkę,nie potrafią zrobić skladnej akcji 4-5 podań-i strzał -celny na bramkę. No chyba ze Brożek pracuje na poczcie, Sadlok w kopalni,a Stilic w banku,a piłka to tylko ich hobby? Może oni maja jakieś inne profesje,które ich od piłki odwodzą.Bo graja jak amatorzy.Wstyd.
P.S Z drugiej strony po tym co pokazali z Lechia, jakbym był takim piknikiem i miał oglądać 90 minut anty futbolu w -2 st C,to tez bym chyba na mecz nie poszedł. Od dłuższego czasu chodzę na C tylko pośpiewać i spotkać znajomych.Tyle z tej Wisły zostało.
Ostatnio edytowane przez Grisza1 : 21.02.2015 o godz. 00:33.
|