Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 20.02.2015, 23:50
czy w tym meczu gral Semirek ? bozyszcze gimbazy Wislackiej ? ...ogolnie dno niesamowite ... ale to bylo do przewidzenia dla kumatych ...za okolo miesiac najwazniekszy mecz roku...i jeszcze mi powiedzcie ze mlody Zajac nie moglby wejsc na boisko ok 70-75 minuty , no ale sa panowie Jankowski , Boguski , Stilic itp ....rozwijamy sie pilkarsko i W CALE NIE COFAMY SIE W ROZWOJU ....OBRAZ NEDZY I ROZPACZY...chcialem napisac ze najwazniejszy mecz roku przed nami - ale teraz drze przed wynikiem ...dla niektorych fachowcow to: chwilowy spadek formy
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 21.02.2015 o godz. 00:10.
Odpowiedz cytując