Wyświetl pojedynczy post
Waldonis
Member
 
Od: 01.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8751
Stary 20.02.2015, 19:58
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
koleś , masz problemy po porażce w Amsterdamie ? ha, ha 3 bramy w 10 minut , jak on się nazywa? drewnożyrski ? tyle , a do twojego klubu nie mam szacunku od lat co nie ma tutaj nic do rzeczy,wypłakany ? to do domu , i nie pozwalaj sobie na inwektywy bo nie jesteś u siebie, bez odbioru
Żyję w wolnym kraju i mogę sobie pisać na forum np. waszym, w przeciwieństwie do kolegi, potrafię się zachować i nikogo nie obrażam . Dlaczego wyganiasz gościa ? taki masz zwyczaj w domu ? czy tylko tutaj strugasz pawiana ? Nie płaczę po porażce, jestem dumny z chłopaków i mimo porażki, jestem przekonany że w rewanżu zagramy na takich obrotach jak w drugiej połowie i Ajax się pożegna z pucharami . Widzę żeś też nerwowy i przeczulony na swoim punkcie, to już nie można swojego zdania wyrazić ? pamiętaj jesteś na forum, a forum służy do ... sam sobie odpowiedz masz rację, bez odbioru .
Odpowiedz cytując