|
koleś , masz problemy po porażce w Amsterdamie ? ha, ha 3 bramy w 10 minut , jak on się nazywa? drewnożyrski ? tyle , a do twojego klubu nie mam szacunku od lat co nie ma tutaj nic do rzeczy,wypłakany ? to do domu , i nie pozwalaj sobie na inwektywy bo nie jesteś u siebie, bez odbioru
|