Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8749
Stary 20.02.2015, 19:48
koleś , masz problemy po porażce w Amsterdamie ? ha, ha 3 bramy w 10 minut , jak on się nazywa? drewnożyrski ? tyle , a do twojego klubu nie mam szacunku od lat co nie ma tutaj nic do rzeczy,wypłakany ? to do domu , i nie pozwalaj sobie na inwektywy bo nie jesteś u siebie, bez odbioru
Odpowiedz cytując