Marcin_fan napisał(a):

|
Kerim, wolałbyś wygrać Lige Europy lub grać chociaż w jej finale czy nic w sezonie nie wygrać ?
|
odpowiedziałem , jest to puchar nazwijmy go pocieszenia, jak "firma " awansuje do ćwierćfinału , półfinału jest jasne że nie odpuszcza, na wcześniejszych etapach nie jest to priorytet, dla większości liczy się rodzima liga , krajowy Puchar , to są priorytety, wystarczy porównać zaangażowanie Ajax-u z jesieni a teraz, oglądał ktoś ? czy tak tylko piszecie na czuja ? ja nie mówię że z premedytacją chcą odpaść , ale nie ma wielkiej woli awansu i zaangażowania
stalsanok1946 od tego sezonu jest bonus LM za wygranie LE , pod warunkiem że obrońca czyli Real nie zakwalifikuje się do rozgrywek , jak nie to gra w 4 rundzie eliminacji czyli praktycznie normalka, taki Ajax z drugiego miejsca wchodzi chyba z automatu , gdzie jest priorytet ?