Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8747
Stary 20.02.2015, 19:30
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Kerim, wolałbyś wygrać Lige Europy lub grać chociaż w jej finale czy nic w sezonie nie wygrać ?
odpowiedziałem , jest to puchar nazwijmy go pocieszenia, jak "firma " awansuje do ćwierćfinału , półfinału jest jasne że nie odpuszcza, na wcześniejszych etapach nie jest to priorytet, dla większości liczy się rodzima liga , krajowy Puchar , to są priorytety, wystarczy porównać zaangażowanie Ajax-u z jesieni a teraz, oglądał ktoś ? czy tak tylko piszecie na czuja ? ja nie mówię że z premedytacją chcą odpaść , ale nie ma wielkiej woli awansu i zaangażowania

stalsanok1946 od tego sezonu jest bonus LM za wygranie LE , pod warunkiem że obrońca czyli Real nie zakwalifikuje się do rozgrywek , jak nie to gra w 4 rundzie eliminacji czyli praktycznie normalka, taki Ajax z drugiego miejsca wchodzi chyba z automatu , gdzie jest priorytet ?
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 20.02.2015 o godz. 19:38.
Odpowiedz cytując