Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8746
Stary 20.02.2015, 19:28
LuKaS TSW napisał(a):Wyświetl post
Wygranie Ligi Europy gwarantuje udział w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów, to tak nawiasem żeby nie było że nie ma zbytnio o co grać.
pierwszy raz slysze o czyms takim,nie ma zadnych bonusow w postaci przepustki do LM za wygranie LE,widziales Seville w LM w tym sezonie?
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując