LuKaS TSW napisał(a):

|
Wygranie Ligi Europy gwarantuje udział w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów, to tak nawiasem żeby nie było że nie ma zbytnio o co grać.
|
pierwszy raz slysze o czyms takim,nie ma zadnych bonusow w postaci przepustki do LM za wygranie LE,widziales Seville w LM w tym sezonie?