Wyświetl pojedynczy post
rafaltwsd
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8743
Stary 20.02.2015, 17:53
Myslę że spora część forumowiczów nie chce obiektywnie ocenić meczu bo nie nawidzi ległej, fakty są takie że w tym sezonie w europie graja dobrze i ten mecz z Ajaxem nie był taki zły ( lepsza skuteczność i mogli 3 bramki strzelić) więc apeluje o troche obiektywizmu, bo jak by nie patrzec paradoksalnie i my w jakims tam stopniu mozemy skorzystac na ich dobrej grze ( nasza liga ma jakieś punkty
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
Odpowiedz cytując