ABGwislakABG napisał(a):

|
Arbuziątka się zbuntowały odnośnie głosowania ws. energii odnawialnej. Jak można być tak niePOsłusznym?
|
od razu tak z grubej rury "zbuntowali się"

, po prostu mają na ten moment odmienny pogląd , w awangardzie odmiennych poglądów przoduje niejaki kłopotek , tak dla ludu co ma pamięć ostatniego obiadu , jak więcej zeteseelowców ma "odmienny pogląd" to nie da się ukryć chodzi o kolejne stołki do wyszarpania , kolega poniżej wkleił taki obrazek, nieładny obrazek , jakby powiedział niedościgły szalony stefan , kolega podpala Polskę , w tym przypadku nawet podpala zięcia kaftanowego stefana, zastanawiam się tylko ile by trzeba było stron żeby wkleić komplet "umocowanych" ? że co , że nie wystarczy miejsca w internecie ?
ha, ha ,ghatulacje , bhawo warszawka , słuszny wybór

, Bareja żałuje że nie dożył , ale to dzieje się naprawdę , każdej godziny , każdego dnia , tygodnia , miesiąca , roku......
http://niezalezna.pl/64396-hgw-wymie...-2016-2017-rok