Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30858
Stary 20.02.2015, 15:10
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Arbuziątka się zbuntowały odnośnie głosowania ws. energii odnawialnej. Jak można być tak niePOsłusznym?
od razu tak z grubej rury "zbuntowali się" , po prostu mają na ten moment odmienny pogląd , w awangardzie odmiennych poglądów przoduje niejaki kłopotek , tak dla ludu co ma pamięć ostatniego obiadu , jak więcej zeteseelowców ma "odmienny pogląd" to nie da się ukryć chodzi o kolejne stołki do wyszarpania , kolega poniżej wkleił taki obrazek, nieładny obrazek , jakby powiedział niedościgły szalony stefan , kolega podpala Polskę , w tym przypadku nawet podpala zięcia kaftanowego stefana, zastanawiam się tylko ile by trzeba było stron żeby wkleić komplet "umocowanych" ? że co , że nie wystarczy miejsca w internecie ?

ha, ha ,ghatulacje , bhawo warszawka , słuszny wybór , Bareja żałuje że nie dożył , ale to dzieje się naprawdę , każdej godziny , każdego dnia , tygodnia , miesiąca , roku......

http://niezalezna.pl/64396-hgw-wymie...-2016-2017-rok
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 20.02.2015 o godz. 15:22.