|
Jak dla mnie to Ajax w 2 połowie był konkretnie obsrany, jak można pisać że się dobrze bawił? W momencie kiedy raz po raz bramkarz wybijał piłkę z linii czy wtedy, gdy Żyro na pustą nie trafił? Można nie lubić Legii, ale bądźmy choć trochę obiektywni i poważni.
|