Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8738
Stary 20.02.2015, 14:56
Jak dla mnie to Ajax w 2 połowie był konkretnie obsrany, jak można pisać że się dobrze bawił? W momencie kiedy raz po raz bramkarz wybijał piłkę z linii czy wtedy, gdy Żyro na pustą nie trafił? Można nie lubić Legii, ale bądźmy choć trochę obiektywni i poważni.
Odpowiedz cytując