Wyświetl pojedynczy post
ASecond17
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8736
Stary 20.02.2015, 13:53
Też coś mi się wydaje, że w 2. połowie Ajax jednak odpuścił trochę i stąd wynikała przewaga Legii. Na ten moment wszystkie karty są w talii de Boera, bo zagrają z przewagą 1 gola. Jak im się będzie chciało cisnąć dalej w LE 2014/15, to sądzę, że Legia nawet gdyby chciała, to nie będzie mogła. Może i Ajax ma jakis tam kryzysik, ale Legia jeszcze nie jest tak mocna, żeby pykać ścisłą czołówkę Eredivisie.
Pojęcie, którego wy nie znacie. Dzisiaj wrogu, wczoraj bracie.
Odpowiedz cytując