Jaroo1 napisał(a):

|
W uzupełnieniu do odpowiedzi Artura, nie musisz sam wyrabiać ale musisz dać osobie która będzie Ci przedłużała, wniosek ze swoim podpisem (do pobrania na stronie klubu)
|
Zależy. Ja wyrabiałem innym karty (przedłużałem) i bez podpisów przechodziły formularze.