Temat: Mam pytanie
Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 20.02.2015, 13:28
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
W uzupełnieniu do odpowiedzi Artura, nie musisz sam wyrabiać ale musisz dać osobie która będzie Ci przedłużała, wniosek ze swoim podpisem (do pobrania na stronie klubu)
Zależy. Ja wyrabiałem innym karty (przedłużałem) i bez podpisów przechodziły formularze.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując