palikot napisał(a):

weź sobie zaświadczenie z dziekanatu, że jesteś studentem i po problemie 
Według moich obserwacji, na bramkach nie sprawdzali legitymacji nigdy, ale babka np w okienku jak kupujesz prosi okazać legitke a w internecie nie trzeba więc jest duża szansa uda ci się wejść bez.
|
Parę razy na bramkach sprawdzali ale to było kiedyś (nie pamiętam bo jest to bardzo sporadyczne), jak kupuje karnet w strefie to zawsze muszę okazać.