Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11344
Stary 19.02.2015, 16:52
palikot napisał(a):Wyświetl post
weź sobie zaświadczenie z dziekanatu, że jesteś studentem i po problemie

Według moich obserwacji, na bramkach nie sprawdzali legitymacji nigdy, ale babka np w okienku jak kupujesz prosi okazać legitke a w internecie nie trzeba więc jest duża szansa uda ci się wejść bez.
Parę razy na bramkach sprawdzali ale to było kiedyś (nie pamiętam bo jest to bardzo sporadyczne), jak kupuje karnet w strefie to zawsze muszę okazać.
Odpowiedz cytując