palikot napisał(a):

Masakra to będzie w przypadku wojny, albo jak muzułmanie wpadną ci na chatę "nawrócić" ciebie twoją kobietę i twoje dzieci na Allaha - a to już kwestia kilkunastu lat 
Siusiumajtki boją się broni palnej, i to wskazuje na to, że nawet nie byliby wstanie obronić swojej rodziny mieszkania, tak właśnie feminizm/socjalizm pierze mózgi potem chłopy to zwykłe pipy, które boją się własnego cienia. Dziwić się że nasze baby potem biegają za jakimiś Włochami czy Hiszpanami...
Swoją drogą dziś J. Kaczyński ogłosił, że nie chce się spotkać z Orbanem, a dlaczego? Bo ten niby łamie solidarność Europejską tak jak Merkel czy Hollande... solidarność wobec czego? Właśnie - wobec interesów Polski, które mają szeroko w dupie? - "Patriota" po raz kolejny optuje za tym, aby wtrącać się w nieswoje sprawy narażając interesy własnego państwa, bo liczył na wsparcie zachodu I znowu nas w tyłek ru... który to już raz, zresztą wielu obserwatorów tak mówiło już na początku tej wojny, że tak będzie i to całkiem realne, już nie wspominam, co ja mówiłem, co mówił "odrealniony" JKM a "realna zmiana" vel PIS naiwnie wierzyło, że zachód nas kocha i traktuje poważnie - banda naiwnych ludzi - realna zmiana? -
żałosne
Sorry, że tak agresywnie, ale ręce opadają z tej głupoty i naiwności po prostu
|
Na początku pytanie: Byłeś w ogóle w wojsku ?, czy ględzisz o tej broni jak potłuczony bo to nowy temat wrzucony przez partyjkę Korwin lub widziałes karabiny na filmie "Czterej pancerni i pies".
Co do niedoszłego spotkania z Orbanem. Zadajesz duzo pytań ale jak widać mało co rozumiesz. Nie spotkał się ze względu na politykę energetyczna Wegier, które w tym temacie podporządkowują się Rosji. O tym jak taka polityka zagraza m.in. Polsce przeczytasz tu:
http://wpolityce.pl/polityka/234397-...er-nasz-wywiad