Matti1231 napisał(a):

|
Zgubiłem ostatnio legitymację studencką i nie zdążą mi wyrobić na mecz z Pogonią,czy kupując bilet ulgowy przez internet i nabijając mi go na kk będzie ktoś patrzył na fakt,że kupiłem ulgowy?
|
weź sobie zaświadczenie z dziekanatu, że jesteś studentem i po problemie
Według moich obserwacji, na bramkach nie sprawdzali legitymacji nigdy, ale babka np w okienku jak kupujesz prosi okazać legitke a w internecie nie trzeba więc jest duża szansa uda ci się wejść bez.