Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11343
Stary 19.02.2015, 14:31
Matti1231 napisał(a):Wyświetl post
Zgubiłem ostatnio legitymację studencką i nie zdążą mi wyrobić na mecz z Pogonią,czy kupując bilet ulgowy przez internet i nabijając mi go na kk będzie ktoś patrzył na fakt,że kupiłem ulgowy?
weź sobie zaświadczenie z dziekanatu, że jesteś studentem i po problemie

Według moich obserwacji, na bramkach nie sprawdzali legitymacji nigdy, ale babka np w okienku jak kupujesz prosi okazać legitke a w internecie nie trzeba więc jest duża szansa uda ci się wejść bez.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując