Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Matti1231
Member
Od: 06.2010
Skąd: Sucha Beskidzka
Offline
#
11342
19.02.2015, 14:27
Zgubiłem ostatnio legitymację studencką i nie zdążą mi wyrobić na mecz z Pogonią,czy kupując bilet ulgowy przez internet i nabijając mi go na kk będzie ktoś patrzył na fakt,że kupiłem ulgowy?
Matti1231
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Matti1231
Znajdź inne posty napisane przez Matti1231