|
Widzisz tu nie chodzi o mnie, gdyż ja pierwszy raz w życiu na poligonie strzelałem w wieku 14 lat (KBKS, Beretta, Glock) i polubiłem to bardzo. Problemem jest to, że społeczeństwo, które od kilku stuleci nie widziało broni na oczy kompletnie nie jest przygotowane na jej posiadanie.
Powoli to się zmienia akcjami tj. szkolenia strzeleckie dla administracji publicznej, ale czekają nas dekady zanim będziemy mogli stać się krajem bardziej uzbrojonym.
Podobny problem do legalizacji narkotyków w Polsce. Kategoryczne nie.
|