Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30845
Stary 19.02.2015, 13:39
Nie zamierzam propagować, gdyż nie jestem zwolennikiem otwartego dostępu do broni. Postrzelać od czasu do czasu lubię na strzelnicy, ale otwarty dostęp do broni przy naszym społeczeństwie to będzie masakra o czym wielokrotnie kiedyś pisałem.