Wyświetl pojedynczy post
Camilos
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Siedlce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.02.2015, 14:04
Wisła - Pogoń 2:1 (1:0)

Skład: Buchalik - Burliga, Głowacki, Guzmics, Sadlok - Uryga, Dudka - Jankowski, Stilić, Guerrier - Paweł Brożek

Zmiany: Boguski, Stępiński, Sarki

Bramki: Burliga, Brożek
Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię!
W sercu moim WISŁA!
I na dobre i na złe!
Odpowiedz cytując