Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9122
Stary 18.02.2015, 11:57
ASecond17 napisał(a):Wyświetl post
@FredzIo chyba nie ogarnął, że nie chodzi o różnicę Wisła SSA vs. Wisła SA, tylko o rozdźwięk Wisła SA vs. TS Wisła. Cóż, k.m.w.t.w.

Raczej chciał pokazać, że większość z Was płacze o logo SSA, która nie istnieje. Chciał pokazać, że większość nawet nie wie o czym mówi.

A szal powinien zakupić każdy kto ma tylko taką możliwość finansową. I nie jest ważne czy jest tam herb TS czy SA czy sama Biała Gwiazda. Ten szal to jest symbol pomocy dla klubu. Prawdopodobnie jest nadal problem z licencją i teraz trzeba pokazać, że Cała Wisła Zawsze Razem to nie tylko pusty slogan.
Odpowiedz cytując