Temat: #KupSzalik
Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 18.02.2015, 11:49. #KupSzalik
Wzorem poprzedniej akcji "TWSD Ticket challenge" zakładam temat do forumowej mobilizacji do kupna szalika. Zasady proste, kupujesz szalik, wrzucasz potwierdzenie(opcjonalnie zdjęcie szalika z nickiem) i nominujesz kolejne 3 osoby do kupna szalika.
Tu szczegóły akcji: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._wielka_wisle/

No to zaczynamy:



Kupili szalik:
Błaszczu_WIŚLAK

Nominowani:
LukasTSW
Padre1906
ABGwislakABG
Ostatnio edytowane przez Błaszczu_WIŚLAK : 18.02.2015 o godz. 11:52.
Odpowiedz cytując