Wzorem poprzedniej akcji "TWSD Ticket challenge" zakładam temat do forumowej mobilizacji do kupna szalika. Zasady proste, kupujesz szalik, wrzucasz potwierdzenie(opcjonalnie zdjęcie szalika z nickiem) i nominujesz kolejne 3 osoby do kupna szalika.
Tu szczegóły akcji:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._wielka_wisle/
No to zaczynamy:
Kupili szalik:
Błaszczu_WIŚLAK
Nominowani:
LukasTSW
Padre1906
ABGwislakABG