Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9118
Stary 18.02.2015, 10:23
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Zapewne tak jak ochoczo kupował szaliki czy koszulki z tzw. trumną zamiast ich eLki. Ciekawe, ze nikt nie wpadł, ze można połączyć jedno z drugim czyli dobry wzór (z Białą Gwiazdą zamiast loga S.A.) i mamy o wiele większą sprzedaż. A teraz argumentacja jest taka, kupuj byle gówno bo to jest cegiełka dla klubu.
dobra czlowieku powiedziales juz swoje wiec nie kupuj wcale tych szalikow bo widze gadanie jakie to one sa zle jak na bazarze u cyganow no ku*wa co za ludzie

fakt wolalbym zeby bylo TS zamiast spolki akcyjnej ale to jest akcja "charytatywna" dla klubu byscie mogli mu pomoc finansowo i to klub robil szaliki nie TS
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując