Gwiaździsty napisał(a):

|
Zapewne tak jak ochoczo kupował szaliki czy koszulki z tzw. trumną zamiast ich eLki. Ciekawe, ze nikt nie wpadł, ze można połączyć jedno z drugim czyli dobry wzór (z Białą Gwiazdą zamiast loga S.A.) i mamy o wiele większą sprzedaż. A teraz argumentacja jest taka, kupuj byle gówno bo to jest cegiełka dla klubu.
|
dobra czlowieku powiedziales juz swoje wiec nie kupuj wcale tych szalikow bo widze gadanie jakie to one sa zle jak na bazarze u cyganow

no ku*wa co za ludzie
fakt wolalbym zeby bylo TS zamiast spolki akcyjnej ale to jest akcja "charytatywna" dla klubu byscie mogli mu pomoc finansowo i to klub robil szaliki nie TS