Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9116
Stary 18.02.2015, 09:55
wiertar napisał(a):Wyświetl post
Jak zwykle.... Na legii czy w poznaniu nikt by nie pieprzyl czy szalik ladny czy brzydki tylko by go kupowal. Tu nie chodzi io wyglad tylko o pomoc biednemu klubowi ktory na nic nie ma kasy. Kupuje go i nie wazne czy bede go bral na mecze czy nie. W tym wypadku wazna jest pomoc! Ciezko komus od tak wplacic bezintresownie 30zl na klub raz do roku to moze jak otrzyma cos za to, to bedzie mu latwiej.
Zapewne tak jak ochoczo kupował szaliki czy koszulki z tzw. trumną zamiast ich eLki. Ciekawe, ze nikt nie wpadł, ze można połączyć jedno z drugim czyli dobry wzór (z Białą Gwiazdą zamiast loga S.A.) i mamy o wiele większą sprzedaż. A teraz argumentacja jest taka, kupuj byle gówno bo to jest cegiełka dla klubu.
Odpowiedz cytując