wiertar napisał(a):

|
Jak zwykle.... Na legii czy w poznaniu nikt by nie pieprzyl czy szalik ladny czy brzydki tylko by go kupowal. Tu nie chodzi io wyglad tylko o pomoc biednemu klubowi ktory na nic nie ma kasy. Kupuje go i nie wazne czy bede go bral na mecze czy nie. W tym wypadku wazna jest pomoc! Ciezko komus od tak wplacic bezintresownie 30zl na klub raz do roku to moze jak otrzyma cos za to, to bedzie mu latwiej.
|
Zapewne tak jak ochoczo kupował szaliki czy koszulki z tzw. trumną zamiast ich eLki. Ciekawe, ze nikt nie wpadł, ze można połączyć jedno z drugim czyli dobry wzór (z Białą Gwiazdą zamiast loga S.A.) i mamy o wiele większą sprzedaż. A teraz argumentacja jest taka, kupuj byle gówno bo to jest cegiełka dla klubu.