FredzIo napisał(a):

|
Wisła nie jest SSA już od paru dobrych lat. Szaliki są z logiem Wisły SA. Jak dla mnie to lepiej, bo takiej Wiśle zaczynałem kibicować i tylko taką znam w mojej pamięci. Większość kibiców to młode chłopaki, więc pewnie z nimi jest podobnie. To dzięki Cupiałowi i zrobieniu z sekcji piłki nożnej odrębnej spółki wielu zakochało się w tym klubie. Dzięki temu zdominowaliśmy ligę w ostatnich latach i mieliśmy największe sukcesy w historii klubu. To właśnie Wisła SA dała nam najwięcej powodów do dumy. Teraz wypada się odwdzięczyć. Kupuje szalik.
|
nie masz pojecia o czym piszesz , zamilcz na wieki
