|
Zamawiać, a nie narzekać. Nawet gdyby to był najbrzydszy szal jaki widzieliśmy to naszym zakichanym obowiązkiem jest go kupić. Nie kompromitujmy się kolejny raz jak jak przy akcji WTA.
Screeny lub zdjęcia szali mile widziane.
SIARKA - WISŁA - JAGIELLONIA!!!
|