Wyświetl pojedynczy post
Padre1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9104
Stary 17.02.2015, 22:03
Zamawiać, a nie narzekać. Nawet gdyby to był najbrzydszy szal jaki widzieliśmy to naszym zakichanym obowiązkiem jest go kupić. Nie kompromitujmy się kolejny raz jak jak przy akcji WTA.
Screeny lub zdjęcia szali mile widziane.
SIARKA - WISŁA - JAGIELLONIA!!!
Odpowiedz cytując