|
i po co te lamenty i narzekanie? zamiast gadac, lepiej chwalcie sie printami z potwierdzeniem zakupu! nakrecac znajomych zeby Wisełka miala kase, a my radosc w dniu meczu!
pamietajcie ze jestesmy sila tego klubu!
ps: ja juz ofc. zamowilem.
Powód: blad ;p
Ostatnio edytowane przez Rafal-SWL : 17.02.2015 o godz. 21:57.
|