Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9103
Stary 17.02.2015, 21:56
i po co te lamenty i narzekanie? zamiast gadac, lepiej chwalcie sie printami z potwierdzeniem zakupu! nakrecac znajomych zeby Wisełka miala kase, a my radosc w dniu meczu!

pamietajcie ze jestesmy sila tego klubu!

ps: ja juz ofc. zamowilem.
Powód: blad ;p
Ostatnio edytowane przez Rafal-SWL : 17.02.2015 o godz. 21:57.


Odpowiedz cytując