Wyświetl pojedynczy post
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9100
Stary 17.02.2015, 21:40
Ja juz zamowilem 2 szalik dla mnie i dla brata. Myslalem ze beda drozsze i bylismy przygotowani na wyzsza kwote ale cena jest dobra dla wszystkich i kazdy kto czuje sie kibicem WISLY powinien kupic ten szalik. Nie ma co marudzic tylko trzeba pomoc naszemu ukochanemu klubowi!
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując