|
Ja juz zamowilem 2 szalik dla mnie i dla brata. Myslalem ze beda drozsze i bylismy przygotowani na wyzsza kwote ale cena jest dobra dla wszystkich i kazdy kto czuje sie kibicem WISLY powinien kupic ten szalik. Nie ma co marudzic tylko trzeba pomoc naszemu ukochanemu klubowi!
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
|