Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9095
Stary 17.02.2015, 20:46
Nie podoba się logo nie podoba się krój nie podobają się hasła to na mecz idź z Wiernością , z logo TS czy czym tam chcesz a szalik kup i schowaj choćby do szuflady.

Wisła SA ma w tej chwili taki herb. Chcesz wesprzeć klub czy nie. Prosta piłka
Odpowiedz cytując