Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9094
Stary 17.02.2015, 20:46
Oczywiscie kupie kilka takich szalików. Ale trzeba pamiętać, że wiele osób zastanowi sie nad tym zakupem. Logo SSA jest przegięciem i kolejnym pokazaniem nieznajomości tematu przez nowe władze.

Dla kibiców to logo nic nie znaczy, a wręcz nas drażni. Dobrze by było, aby Pan Prezes przypomniał sobie nasz herb.A logo SSA niech wydrukuje na metce.
Odpowiedz cytując