|
Oczywiscie kupie kilka takich szalików. Ale trzeba pamiętać, że wiele osób zastanowi sie nad tym zakupem. Logo SSA jest przegięciem i kolejnym pokazaniem nieznajomości tematu przez nowe władze.
Dla kibiców to logo nic nie znaczy, a wręcz nas drażni. Dobrze by było, aby Pan Prezes przypomniał sobie nasz herb.A logo SSA niech wydrukuje na metce.
|