Gwiaździsty napisał(a):

|
A moze ktoś chce kupić ale nie z takim logiem. Może trzeba było wpaść na to, że w ten sposób zawęża się grono kupców zamiast je poszerzać. W marketingu trzeba mieć nie tyle łeb co zdrowy rozsądek.
|
Za duzo myslisz,a nagorliwoisc jest....gorsza od faszyzmu.Jak Ci (lub innym) nie pasuje logo,to sobie wytnijcie.To ma byc cegiełka(znaczenie symboliczne),wiec nie szukajmy dziury w całym.