Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9090
Stary 17.02.2015, 19:13
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
A moze ktoś chce kupić ale nie z takim logiem. Może trzeba było wpaść na to, że w ten sposób zawęża się grono kupców zamiast je poszerzać. W marketingu trzeba mieć nie tyle łeb co zdrowy rozsądek.
Za duzo myslisz,a nagorliwoisc jest....gorsza od faszyzmu.Jak Ci (lub innym) nie pasuje logo,to sobie wytnijcie.To ma byc cegiełka(znaczenie symboliczne),wiec nie szukajmy dziury w całym.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 17.02.2015 o godz. 19:15.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując