Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9087
Stary 17.02.2015, 19:04
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Niestety ale z takim logiem sporo osób tego szalika nie kupi.
Przypuszczam,ze jak ktos nie chce kupic to zawsze sie do czegos przyczepi....Tu własnie wyjdzie jacy to wielcy kibice są w rzeczywistosci,czy w internecie.Jakby nie zeszło np.z 10 tys tych szalików,to uważam,że nie ma co tu sie później napinac o wilelkosci kibiców Wisły....A jak komus nie pasuje logo,to niech kupi szalik i trzyma go gdzieś z innymi pamiatkowymi/okazjonalnymi.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 17.02.2015 o godz. 19:18.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując