Gwiaździsty napisał(a):

|
Niestety ale z takim logiem sporo osób tego szalika nie kupi.
|
Przypuszczam,ze jak ktos nie chce kupic to zawsze sie do czegos przyczepi....Tu własnie wyjdzie jacy to wielcy kibice są w rzeczywistosci,czy w internecie.Jakby nie zeszło np.z 10 tys tych szalików,to uważam,że nie ma co tu sie później napinac o wilelkosci kibiców Wisły....A jak komus nie pasuje logo,to niech kupi szalik i trzyma go gdzieś z innymi pamiatkowymi/okazjonalnymi.